Milí priatelia juda, chceme Vám dať do pozornosti možnosť zúčastniť sa na nadchádzajúcom  Antidopingovom podcaste, ktorý bude venovaný jednej z najdiskutovanejších tém v oblasti športu – predtréningovým nápojom.

Veríme, že každý z Vás má vlastné skúsenosti a názory na túto tému, a preto by sme sa radi podelili o Vaše príbehy, otázky a dojmy s našimi ďalšími poslucháčmi. V priebehu budúceho týždňa plánujeme nahrávať novú epizódu nášho podcastu a radi by sme Vaše príspevky zohľadnili a diskutovali o nich.

Máte pozitívne skúsenosti s predtréningovými nápojmi, ktoré Vám zvýšili výkon počas tréningu alebo súťaže? Alebo ste zažili negatívne účinky a chceli by ste sa podeliť o svoje varovania a skúsenosti? Nech sa jedná o zvýšenú energiu, lepšiu koncentráciu, alebo nežiaduce účinky, Vaše príbehy sú pre nás cenným prínosom.

Ak by ste sa chceli zapojiť do diskusie, prosíme, pošlite nám svoje otázky a príbehy na e-mail kristian.sliz@antidoping.sk v termíne do 20.8.2023. Vaše mená nebudeme uvádzať a budeme dbať na Vaše súkromie.

Vaše príspevky umožnia vytvoriť obsah, ktorý je zaujímavý a relevantný pre Vás,  poslucháčov relácie.

Tešíme sa na Vaše názory a pripomienky a veríme, že spoločne pomôžete vytvoriť diskusiu, ktorá prinesie hlbšie pochopenie tejto témy.

Ďakujeme Vám za vašu vernosť a podporu, a tešíme sa na ďalšiu zaujímavú epizódu Antidoping podcastu.