Slovenský olympijský a športový výbor organizuje webinár, Nadácie Slovenského olympijského a športového výboru, ktorý je organizovaný v rámci vzdelávania mladých športovcov.

Témou prvého webinára budú „Olympijské hodnoty, symboly a filozofia“. Tento webinár je určený pre mladých športovcov ako aj ich trénerov či rodičov, ktorí by sa radi dozvedeli viac o olympijských hodnotách, symboloch a filozofii. Webinár sa bude konať 29. marca 2023 (streda) o 19:00 hod cez platformu Zoom.

Našimi rečníkmi budú odborníci na tému olympijských hodnôt – E. Malíková a J. Krull. Tento webinár poskytne príležitosť získať nové poznatky a naučiť sa, ako môžu olympijské hodnoty pomôcť pri dosahovaní športových cieľov a úspechu v živote.

Prihlásiť sa môžete na linku Registrácia na webinár OVEP | Slovenský olympijský tím (olympic.sk), kde vyplníte registračný formulár. Po prihlásení Vám bude zaslané potvrdenie o registrácií a ďalšie informácie.

Veríme, že tento webinár Vám poskytne skvelú príležitosť učiť sa od skúsených odborníkov na tému olympijských hodnôt a že sa nám podarí poskytnúť Vám všetky potrebné informácie a prípadne zodpovedať na Vaše otázky týkajúce sa olympizmu.

Ďalšie webináre, sa budú konať v apríli a máji:

26. apríl – Trvalá udržateľnosť v športe

31. máj – Doping v športe