Našu výpravu na GP Montreal 2019 tvorili: reprezentačný tréner Ján Gregor, Matej Poliak, -66 kg, Filip Štancel, -81 kg, Peter Žilka a Milan Randl, obaja do 90 kg.

Milan Randl v prvom zápase si hladko poradil s domácim pretekárom Maximom Cotem za 2m47s na waza ari a následne ippon. V druhom zápase sa stretol s nasadeným Trippelom (GER), piatym na MS 2018. Milan Trippela zdolal pred mesiacom na Európských hrách v Minsku v golden score na waza ari. Nebolo tomu inak ani teraz a v 56 sekunde golden score Milan získal ippon. V semifinále už nestačil na Browna z USA, s ktorým prehral na waza ari. Avšak v boji o tretie miesto zabojoval s Elnahasom z Kanady a vyhral zápas na waza ari. Milan Randl získal bronz.

Ostatným našim džudistom sa bohužiaľ nedarilo. Peter Žilka, v rovnakej váhovej kategórii prehral svoj prvý zápas s Kanaďanom Krieberom až v predĺžení na hansoku make.

Rovnaký osud postihol aj Filipa Štancla, -81 kg, ktorý prehral s Leeom z Južnej Kórey na ippon.

Matej Poliak, -66 kg, nastúpil proti El Idrissimu (USA). V golden score Matej viedol 2:1 na shido, ale americký pretekár ho hodil na tatami, získal waza ari a následne ho udržal v držaní. Ippon.

Cenné body do olympijskej kvalifikácie si pripísal tak len Milan Randl za bronz.