Našu juniorskú výpravu viedol reprezentačný tréner Jozef Krnáč v zložení:

Alexandra Halajová, -52 kg, Nina Geršiová, -70 kg, Dalibor Ďurčo, -60 kg, Jozef Benko, Richard Murčo a Patrik Török, -73 kg, Alex Barto a Ján Ľupták, -81 kg, Filip Mitrovič, -90 kg, Márius Fízeľ a Ľubomír Stromko, -100 kg.

Márius Fízeľ, -100 kg, zvládol prvé dva zápasy na ippon s Ihorom Kokhanom (UKR) a Niko Herzog (AUT). V semifinále prehral s Witassekom (GER) v golden score na hansoku make. V boji o bronz však už nezaváhal a opäť na ippon zdolal Belza (GER).

Alex Barto, -81 kg, podal výborný výkon a v silne nabitej váhovej kategórii vyhral prvé tri zápasy na ippon s Hanermanom (GER), Gramatikovom (BLG), Nerpelom (HUN). Lenza (GER) zdolal až 37 s golden score na ippon a stal sa víťazom skupiny. Rozbehnutého Alexa zastavil v semifinále Ukrajinec Bubyr a v boji o bronz podľahol opäť Ukrajincovi Pylypenkovi.

Dalibor Ďurčo, -60 kg, začal výborne – Rechberga (GER) aj Szlavika (HUN). V boji o víťaza skupiny prehral s Vidom (HUN). V repasáži vyhral nad Khabanom (UKR) a prehral s Holanďanom Van Gervenom, čo stačilo na deviate miesto.

Alexandra Halajová, -52 kg, vyhrala svoj úvodný zápas s Pergerovou (HUN) avšak nestačila na Silveri (ITA), ktorá neskôr skončila strieborná. V repasáži narazila na Harveyovú (GBR) na ktorú nestačila a skončila na deviatom mieste.

Richard Murčo, -73 kg, síce prehral prvý zápas so Sulcom (ROM), ktorý skončil strieborný a potiahol nášho pretekára do repasáži, kde opäť prehral s Nazarenkom (UKR).

Geršiová, Benko, Ľupták, Stromko, Török a Mitrovič vypadli v prvom kole.