Úprava harmonogramu prípravy U18

V súvislosti so vzniknutou situáciou, na základe ktorej sú zrušené všetky akcie kalendára IJF a EJU do konca apríla 2020, by som rád oboznámil pretekárov vo výberoch U18, ich trénerov, trénerov CTM a trénerov realizačného teamu, s úpravou harmonogramu prípravy.

V PRVOM RADE: nestojíme na mieste a príprava pokračuje ďalej!!! Prosím pokračujte  individuálne  pri rešpektovaní všetkých nariadení príslušných autoritatívnych úradov. Fyzickú kondičnú prípravu prekonzultujte so svojím oddielovým trénerom, trénerom CTM, prípadne so mnou. Môžete ju absolvovať aj jednotlivo. Je predpoklad, že v tomto duchu sa bude niesť celý marec. V apríli, podľa vývoja situácie, je možné, že už bude možné absolvovať spoločné sparingové tréningy a možno nie. Budete včas informovaní.

Ak sa bude situácia vyvíjať optimálne, v termíne 2.-3.mája sa na prvom Európskom pohári v Cluj-Napoca (ROU), zúčastnia všetci pretekári, ktorí boli nominovaní do Tuly a do Teplíc. Na sústredení po ECUP zostane užšia reprezentácia. V mesiaci máj je plánovaná ešte účasť na ECUP Bielsko-Biala (POL) 16.-17.5. pre užšiu a širšiu reprezentáciu a 11 dňové sústredenie pre EYOF team (2004-2005) v ruskom Čeljabinsku v termíne 21.-31.5.

Tak dúfajme, že o tom čase už bude všetko v normálnych koľajach. Držím nám všetkým palce.

Branislav Slaný, reprezentačný tréner U18