Dňa 3.3.2021 vycestovala Slovenska reprezentácia na Grand Slam do Tashkentu.

Prvý súťažní deň sa predstavil pretekár Matej Poliak vo váhovej kategórii do 66kg.

Prvé kolo mal Matej Poliak voľné a automaticky postúpil do druhého kola, kde sa postavil proti pretekárovi z Talianska ktorého porazil po 4min. na WAZARI.

Tretie kolo nastúpil proti poľskému pretekárovi Patrykovi Wawryzcekovi, kde v 3 minúte otočil nepriaznivý stav zápasu a hodil súpera na IPPON čím postúpil do štvrť-finále.

Vo štvrť-finále nastúpil proti Kórejcovi AN Baulovi, s ktorým bojoval cele 4 min. a prehral na WAZARI. Kórejec sa stal nakoniec víťazom celej hmotnostnej kategórie.

Po prehre s Kórejcom padol Poliak do opravných bojov, kde sa nastúpil proti pretekárovi z Kazachstanu. Po napínavom zápase kde Maťko vyhrával na WAZARI napokon spadol na IPPON a tak obsadil krásne  7.miesto.

V sobotu 6.3.  v hmotnostnej kategórii do 81 kg sa nám predstavil Filip Štancel.

V prvom kole nastúpil proti pretekárovi z Peru, ktorého porazil v prvej minúte na IPPON.

V druhom kole bojoval proti pretekárovi z Belgicka, s ktorým prehral v tretej minúte na IPPON a tým sa jeho účasť na tomto turnaji skončila.

V nedeľu 7.3. sa predstavili v hmotnostnej kategórii do 90 kg Milan Randl a Peter Žilka.

Milan Randl prehral v prvom kole v tretej minúte nad súperom z Japonska na IPPON a ďalej už nepokračoval.

Peter Žilka v prvom kole bojoval s pretekárom z Maďarska. V zápase viedol už v prvej polovici zápasu na WAZARI a v tretej minúte hodil súpera na IPPON čím predčasne ukončil zápas.

V druhom kole sa stretol so súperom z Kóreii, kde po náročných 4 minútach, za stavu 0:0 pokračoval ich zápas až do nadstaveného času (Golden score), čím bohužial Peťo prehral na 3 shida. A ďalej v bojoch nepostúpil.