Svet juda sa neustále vyvíja a s ním aj spôsoby, ako sa učíme a zdokonaľujeme naše zručnosti. S radosťou oznamujeme, že nový EJU online kurz na výučbu Nage-no-kata skupín 1-3 je teraz dostupný! Tento kurz poskytuje jedinečnú príležitosť naučiť sa expertné tipy, triky a fascinujúce znalosti o  kate, všetko podložené premyslenou a umeleckou metodikou.

Pochopte Nage-no-kata – Skupiny 1-3 Nage-no-kata je základným kameňom juda, pozostávajúcim z 15 hodov rozdelených do piatich kategórií. Skupiny 1-3 pokrývajú tri z týchto kategórií: Te-waza, Koshi-waza a Ashi-waza. Každá z týchto skupín predstavuje jedinečné výzvy a aspekty učenia, ktoré sú v tomto online kurze podrobne spracované.

Učenie sa od Expertov –  Tento online kurz vyučujú experti, ktorí ovládajú umenie a vedu Nage-no-kata. Zdieľajú svoje znalosti, názory a tajomstvá, aby vám pomohli porozumieť a správne vykonávať tieto techniky. Online formát ponúka flexibilitu a pohodlie. Môžete sa učiť vo svojom vlastnom tempe a kedykoľvek sa k lekciám vrátiť. Kurz zahŕňa video ukážky, podrobné vysvetlenia a komentáre expertov, čo robí učebný proces zaujímavým.

Významné Body Kurzu:

  • Hry pre Katu
  • Kata pre Deti
  • Základy Katy
  • Skupina 1-3

Tento kurz na výučbu Nage-no-kata skupín 1-3 je fantastickým zdrojom pre každého, kto chce prehĺbiť svoje porozumenie a zlepšiť svoje vykonávanie týchto základných techník juda. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený praktikant, tento kurz vás vybaví cennými znalosťami a zručnosťami, ktoré vám poskytnú experti a budú predstavené v zaujímavom a flexibilnom formáte. Nezmeškajte túto príležitosť zvýšiť úroveň svojho cvičenia juda! Staňte sa súčasťou tohto zážitku: https://www.eju-education.net/course/view.php?id=23