Počas víkendu sa na juniorskom európskom pohári predstavil juniorský reprezentačný výber pod vedením Jozefa Krnáča.
O najlepší výsledok sa postaral Benjamín Maťašeje vo váhovej kategórii do 100kg. Prvé kolo mal voľné. Do druhého kola nastúpil proti domácemu pretekárovi z Talianska Carlettovi, ktorého po neskutočných 10 minútach dokázal hodiť na Wazari. V semifinále zdolal Švéda Roswalla. Do semifinále Beni nastúpil proti francúzskemu judistovi Anglioninovi, na ktorého Beniho sily už nestačili a prehral na wazari. Beni obsadil krásne 2.miesto.
Vo váhovej kategórii do 81kg sa predstavil Juraj Jankovic. Prvé kolo mal voľné. V druhom kole zdolal súpera z Rakúska Von Schrdera. V treťom kole prehral s domácim pretekárom Nosom a následne prehral aj v opravnćh bojoch proti Maďarovi Bendeguzovi, a tak obsadil 9.miesto.
Vo váhe do 81 kg bojoval aj Alex Maruška, ktorý po pekných dvoch výhrach nad Talianom Signorini a Fínom Yliruusi, prehral vo štvrťfinále s judistom z Rakúska Eckerom a následne podľahol v opravnom boji Českému športovcovi Sojkovi. Obsadil 7.miesto.
V tej istej kategórii zápasil aj Adam Lenčes a Gabriel Čopák ml. , ktorý vypadli obaja v prvom kole.
Vo váhe do 73 kg sa predstavili Hamadej Filip a Marek Kováč, obaja vypadli v prvom kole.

Rovnako skončili aj Dalibor Strmeň a Tomáš Demčák.

Vo Váhe do -63kg sa predstavila Ema Fízeľová, ktorá podľahla súperke zo Slovinska Kaji Schuster a v bojoch už nepokračovala.