Naša výprava pod vedením Branislava Slaného sa predstavila v zložení: Bruno Banský, -66 kg, Alex Barto, -81 kg a Márius Fízeľ, -100 kg.

Márius Fízeľ prehral svoj prvý zápas s Ketom (FRA), následne zdolal domáceho pretekára Kubiaka a aj Pavlova z USA), oboch na ippon. Nakoľko vo váhovej kategórii boli len štyria pretekári, išli systémom každý s každým. Nakoľko počet vyhratých zápasov mali na rovnako, rozhodoval počet ipponov a o prvom mieste rozhodval najrýchlejší ippon. Márius tak získal prvé miesto za ippon proti Pavlovovi za 18 s.

Darilo sa aj Alexovi Bartovi, ktorý porazil v golden score Poliaka Kozlowského. V druhom zápase zaváhal s Čechom Švecom. Následne však nezaváhal ani raz a svojich súperov posielal z tatami ipponom pod sprchy – Naghtangale (AUS), Szaniawski (POL) a v boji o obronz porazil Sobotu (CZE).

Bruno Banský v prvom zápase podľaho Rusovi Garadzhovi, ktorý neskôr skončil na druhom mieste. Ďalšie dva zápasy vyhral na ippon proti Poliakovi Drygalovi a Mpttovi z Austrálie. Následne v veľmi vyrovnanom zápase podľahol Francúzovi Gomesovi na waza ari. Skončil na siedmom mieste.