Vedúcim výpravy bol reprezentačný tréner Jozef Krnáč. Výpravu tvorili: Nina Geršiová, -78 kg, Dalibor Ďurčp, -60 kg, Bruno Banský, -66 kg, Richard Murčo a Patrik Török, -73 kg, Alex Barto a Miroslav Ruttkay, -81 kg, Filip Mitrovič, -90 kg a Ľubomír Stromko, -100 kg.

Turnaj bol mimoriadne silne obsadený juniorskými reprezentáciami z Ruska, Japonska, Gruzínska a Francúzska. Rusi získali 8 medailí, 3 zlaté a 5 brinzových, Japonci 9 medailí (2-2-5) a Francúzsko 4 (2-1-1).

Nina Geršiová, -78 kg, prehrala hneď úvodný zápas s Brazílčankou Mourovou.

Najviac sa darilo Patrikovi Törökovi, -73 kg, Pktorý v prvom zápase sa trápil v golden score s Krasojevicom zo Srbska, ktorého porazil na waza ari v 2m a 11s predĺženia. V druhom kole ho porazil Rumun Radvanszki.

Bruno Banský, -66 kg, si poradil s Gruzíncom Chutkverashvilim a podľahol Francúzovi Gomesovi, ktorý skončil celkovo deviaty.

Filip Mitrovič, -90 kg, zvíťazil nad Vezjakom (SLO) za 55 s, ale Karlov (UKR) bol už nad jeho sily.

Ostatní naši pretekári vypadli hneď v prvom kole, Alex Barto po vyrovnanom zápase s Gochiladzem (GEO), ktorý následne skončil tretí. Ďurčo prehral s Karmov (RUS), piate miesto. Murčo podľahol Mamiashvilimu (GEO), Ruttkay Moorheadovi (GBR), Stromko Wittasekovi (GER), ktorý obsadil celkovo piate miesto.