Pod vedením trénera Jozefa Krnáča sa naši džudisti predstavili na MEJ v Sofii v zložení: Miroslav Blahušiak a Denis Turac obaja do 90 kg. Márius Fízeľ -100 kg, pre zranenie necestoval. Na MEJ sa zúčastnilo 42 kraj... + continue reading
Na stránke EJU nájdete fotogalériu fotiek z ECUP BRATISLAVA 1.-2.9.2018: http://www.eju.net/media/?mode=showEvent&id=3520 + continue reading
Na Európskom pohári v džude mužov a žien sa najviac darilo v hmotnostnej kategórii do 57 kg Viki Majorošovej, ktorá obsadila veľmi pekné 5.miesto. Viki vyhrala 4 zápasy a prehrala 2. Ďalšie pekné 9.miesta obsadili Barto Alex do 73 kg... + continue reading
Už 456 pretekárov je predbežne prihlásených na Európsky pohár v džude 1-2.9.2018 v Bratislave v HANT Aréne na Pasienkoch. Z toho je 296 mužov a 460 žien z 39 krajín a z 5 kontinentov. Ako každý rok na začiatku septembra sa cez v... + continue reading
Na Grand Prix v Budapešti sa zišla džudistická svetová špička z 84 krajín a všetkých kontinentov, celkovo 576 pretekárov, z toho 345 mužov a 231 žien. Našu výpravu vedú ... + continue reading

Home Page

Odporúčané

Rýchle správy

Na stránke EJU nájdete fotogalériu fotiek z ECUP BRATISLAVA 1.-2.9.2018:

Na Majstrovstvá SR mladších a starších žiakov a žiačok sa zúčastnilo celkom 280 pretekárov zo 40 oddielov, 70 žiačok a 210 žiakov z celého Slovenska.

Video z medzinárodného turnaja žiakov a žiačok v Rimavskej Sobote z roku 2018

V dňoch 10-11.2.2018 sa v Športovej hale Dukla na Štiavničkách uskutočnil 5.

V sekcii: LIGA, sú zverejnené CELOROČNÉ ROZPISY ligových súťaží dorastencov, dorasteniek, žien a mužov na rok 2018.

V dňoch 9.-10.septembra 2017 sa bude konať Európsky pohár v džude mužov a žien v Bratislave, súťaž prebehne v Hant Aréne na Pasienkoch, Trnavská cesta, Bratislava.