V dňoch 17-18.7.2021 sa konal v hlavnom meste Česka Európsky Pohár juniorov.

Pod vedením trénera Jozefa Krnáča vycestovali Slovensko reprezentovať tato šestica  Dalibor Strmeň -60kg, Tomáś Demčák -66kg, Richard Murčo , Alex Barto a Alex Maruška všetci do -81kg a Benjamín Maťašeje do -90kg.

Prvý súťažný deň sa na turnaji predstavili :

Dalibor Strmeň ktorý svoj prvý zápas prehral nad súperom z Maďarska následne sa dostal do opravných bojov kde taktiež prehral proti pretekárovi z Arménska.

Tomáš Demčák do prvého zápasu nastúpil proti borcovi z Litvy ktorý prehral a ďalej už nepokračoval.

Druhý deň sa predstavili :

Richard Murčo svoj prvý zápas vyhral nad pretekárom zo Slovinska ešte pred časovým limitom na Ippon. Ďalší zápas Riško prehral až v golden score na ippon.

Alex Maruška do prvého kola nastúpil proti športovcovi z Turecka ktorého zdolal na 1x Wazari. Do druhého kola mu už sily nestačili na pretekára z Chorvátska kde si Alex padol na Ippon a na EC Praha už ďalej nepokračoval.

Alex Barto  v prvom kole zdolal Českého súpera Lukáša Pečenku v druhej minúte na Ippon. V druhom kole Alex prehral proti Nemcovi na Ippon ktorý ho ale následne potiahol do opravných bojov kde bolo vidieť že Alex má chuť bojovať ďalej keď v náročnom boji porazil pretekára z Gruzínska až v golden score na Ippon. Alex sa prebojoval následne cez ďalších súperov až do finálového bloku kde v zápase o 3.miesto zvíťazil nad Fínom. Alexovi gratulujeme k jeho perfektnému výkonu.

Benjamín Maťašeje prvý zápas vyhral na Ippon už po prvej minúte. Druhý zápas prehral proti Gruzíncovi ktorý ho ale tiež potiahol do opravných bojov kde Beni jeden zápas vyhral a jeden prehral a tak obsadil pekné 7.miesto.