Správy predsedu

Pi
22
mar

Minister obrany SR Peter Gajdoš na tréningu džuda VŠC Dukla Banská Bystrica

Dňa 20.3.2019 prial pozvanie predsedu Slovenského zväzu judo Jána Krišandu minister obrany SR Peter Gajdoš a aj za účasti riaditeľa VŠC Dukla Banská Bystrica Romana Benčíka navštívil  tréning  oddielu džuda. Oboznámil sa s cieľmi a ich  "boľačkami". Debata bola aj o možnosti výstavby tréningovej haly. Jednou z možností financovania novej tréningovej haly je príspevok od vlády. Ohľadom tejto možnosti už vstúpil predseda zväzu Ján Krišanda do rokovania s podpredsedom vlády Richardom Rašim. Rezort obrany by na výstavbu priľahlej tréningovej haly k veľkej hale Na Štiavničkách poskytol pozemok.

Po
15
okt

Smútočné oznámenie - Jozef Bardák

S hlbokým zármutkom Vám oznamujeme, že dňa 12.10.2018 nás po ťažkej chorobe navždy opustil náš džudistický kamarát Jozef Bardák, dlhoročný člen TJ Slávia PU Prešov. Venujte mu prosím tichú spomienku.

Posledná rozlúčka s Jožkom Bardákom bude v utorok 16.10.2018 o 13:00 na cintoríne vo Veľkom Šariši.

Odpočívaj v pokoji!

Po
18
jún

V Dudinciach sa konalo GZ SZJ 2018

Dňa 16.6.2018 sa v hoteli Minerál v Dudinciach uskutočnilo Generálne zhromaždenie SZJ 2018.

GZ SZJ sa zúčastnil aj čestný predseda SOV - Anton Siekel, ktorý odovzdal bronzový odznak SOV p. Jozefovi Tománkovi, st. z Pezinka, taktiež ocenenil za celoživotnú prácu v prospech SZJ p. Frola z Martina a p. Mariánka zo Žiliny, pamätnými plaketami SZJ.

Ako hosť sa ho zúčastnil aj predseda predstaventsva Kúpele Dudince, a.s. a - generálny riaditeľ, JUDr. Slavomír Brza, ktorý odovzdal sponzorský dar 2.000 €, Judo klubu Levice.

Rokovanie sa nieslo v konštruktívnom duchu, odzneli viaceré podnetné návrhy.

Ne
11
feb

Posledná rozlúčka s Jánom Gregorom, st.

S hlbokým zármutkom nás zasiahla správa, že nás náhle opustil dlhoročný tréner Judo klubu Dukla a ŠK UMB Ján Gregor starší. Jeho strata nás zastihla nečakane a naše srdcia zasiahol hlboký smútok. Česť jeho pamiatke!

Posledná rozlúčka s Jánom Gregorom st. bude

13.2.2018 o 11:00 v Rímsko katolíckom kostolev Tajove

 

Pi
09
feb

Ján Gregor starší navždy opustil rady džudistov

S hlbokým zármutkom a bolesťou oznamujeme, že dnes 9.2.2018 v ranných hodinách nás nečakane navždy opustil náš dobrý kamarát, tréner, rozhodca, funkcionár, judista a veľký bojovník Ján Gregor starší (23.3.1953 - 9.2.2018).

Ján Gregor starší je bývalý česko-slovenský reprezentant v džude a dlhoročný úspešný tréner. Bol šéftréner džuda vo Vojenskom športovom centre Dukla Banská Bystrica aj bývalý tréner česko-slovenskej reprezentácie, kde vytvoril trénerskú dvojicu s Františkom Jirsákom. Okrem Dukly pôsobil ako tréner na klubovej úrovni aj v Judo klube Banská Bystrica a UMB Banská Bystrica. Bol nositeľom VI.-DANu a Zlatej plakety SZJ. V roku 2014 bol ocenený bronzovým odznakom SOV za dlhodobú prácu a prínos pre rozvoj olympijského hnutia a športu.

Stránky

Subscribe to Správy predsedu