Správy predsedu

Po
15
okt

Smútočné oznámenie - Jozef Bardák

S hlbokým zármutkom Vám oznamujeme, že dňa 12.10.2018 nás po ťažkej chorobe navždy opustil náš džudistický kamarát Jozef Bardák, dlhoročný člen TJ Slávia PU Prešov. Venujte mu prosím tichú spomienku.

Posledná rozlúčka s Jožkom Bardákom bude v utorok 16.10.2018 o 13:00 na cintoríne vo Veľkom Šariši.

Odpočívaj v pokoji!

Po
18
jún

V Dudinciach sa konalo GZ SZJ 2018

Dňa 16.6.2018 sa v hoteli Minerál v Dudinciach uskutočnilo Generálne zhromaždenie SZJ 2018.

GZ SZJ sa zúčastnil aj čestný predseda SOV - Anton Siekel, ktorý odovzdal bronzový odznak SOV p. Jozefovi Tománkovi, st. z Pezinka, taktiež ocenenil za celoživotnú prácu v prospech SZJ p. Frola z Martina a p. Mariánka zo Žiliny, pamätnými plaketami SZJ.

Ako hosť sa ho zúčastnil aj predseda predstaventsva Kúpele Dudince, a.s. a - generálny riaditeľ, JUDr. Slavomír Brza, ktorý odovzdal sponzorský dar 2.000 €, Judo klubu Levice.

Rokovanie sa nieslo v konštruktívnom duchu, odzneli viaceré podnetné návrhy.

Ne
11
feb

Posledná rozlúčka s Jánom Gregorom, st.

S hlbokým zármutkom nás zasiahla správa, že nás náhle opustil dlhoročný tréner Judo klubu Dukla a ŠK UMB Ján Gregor starší. Jeho strata nás zastihla nečakane a naše srdcia zasiahol hlboký smútok. Česť jeho pamiatke!

Posledná rozlúčka s Jánom Gregorom st. bude

13.2.2018 o 11:00 v Rímsko katolíckom kostolev Tajove

 

Pi
09
feb

Ján Gregor starší navždy opustil rady džudistov

S hlbokým zármutkom a bolesťou oznamujeme, že dnes 9.2.2018 v ranných hodinách nás nečakane navždy opustil náš dobrý kamarát, tréner, rozhodca, funkcionár, judista a veľký bojovník Ján Gregor starší (23.3.1953 - 9.2.2018).

Ján Gregor starší je bývalý česko-slovenský reprezentant v džude a dlhoročný úspešný tréner. Bol šéftréner džuda vo Vojenskom športovom centre Dukla Banská Bystrica aj bývalý tréner česko-slovenskej reprezentácie, kde vytvoril trénerskú dvojicu s Františkom Jirsákom. Okrem Dukly pôsobil ako tréner na klubovej úrovni aj v Judo klube Banská Bystrica a UMB Banská Bystrica. Bol nositeľom VI.-DANu a Zlatej plakety SZJ. V roku 2014 bol ocenený bronzovým odznakom SOV za dlhodobú prácu a prínos pre rozvoj olympijského hnutia a športu.

Št
02
nov

Opustil nás džudista Patrik Kňažek z Dubnice nad Váhom

S hlbokým zármutkom a bolesťou Vám musím oznámiť , že včera 1. 11. 2017 vo večerných hodinách nás navždy opustil náš dobrý kamarát , tréner , judista ...a veľký bojovník Patrik Kňažek.

Jeho srdiečko , bohužiaľ už viac nezvládlo a zastavilo sa .
Zastavte sa aj Vy všetci na chvíľku a zaspomínajte na všetko to dobré čo sme s ním prežili, všetko to čo sa snažil nám odovzdať a čo sme sa od neho naučili .

Posledná rozlúčka s Patrikom Kňažekom bude zajtra 3.11.2017 o 15.30 hod. v dome smútku v Dubnici nad Váhom

Česť jeho pamiatke.

Stránky

Subscribe to Správy predsedu