Seniori

Pi
23
aug

Slovenská výprava na Majstrovstvách sveta v Tokyu.

Naša výprava pod vedením reprezentačného trénera Jána Gregora, odcestovala na MS v Tokyu v nasledovnom zložení: Matej POLIAK, -66kg, Filip ŠTANCEL, -81kg, Milan RANDL a Peter ŽILKA budú pretekať v kategórii do 90kg a najmladší, talentovaný junior Márius FÍZEL bude štartovať v kategórii do 100kg.
Už týždeň pred MS sa naša reprezentácia zúčastnila sústredenia v Tokyu, kde dolaďovala formu pred majstrovstvami sveta.
V Japonsku ich sprevádzajú aj predseda Slovenského zväzu judo Ján Krišanda a do Tokya zavíta aj prezident Slovenského olympijského a športového výboru Anton Siekel.

Št
04
júl

Jakubcová Adela na peknom 3.mieste na ME policajných zborov v maďarskom Gyori

Jakubcová Adela prvá sprava na stupňoch víťazov

Naša pretekárka Jakubcová Adela sa umiestnila na peknom 3.mieste a získala ta bronzovú medailu na ME policajných zborov.

Gratuľujeme.

Ne
05
máj

Výborné správy zo Sarajeva: striebro Blahušiaka a dva krát 5.miesta Krišandovej a Majorošovej.

Pod vedením reprezentačného trénera Jozefa Krnáča sa naša výprava zúčastnila European Judo Cup 2019 v Sarajeve v zložení: Miroslav Blahušiak, -90 kg, Andrea Krišandová -52 kg, Viktória Majorošová, -57 kg. Súťaže sa zúčastnilo 28 krajín, 151 mužov a 80 žien.

Miroslav Blahušiak, -90 kg, sa predviedol v skvelej forme. S prehľadom vyhral svoju skupinu a postúpil do semifinále, keď si najprv poradil s Lackovičom (SLO), keď vyhral na waza ari a Cupiča (MNE) porazil na ippon. V semifinále si poradil so Švédom Mattsonom opäť na ippon. Vo finále viedol na shido, ale chvíľková nepozornosť v samotnom závere a súper Schmidt (GER) získal waza ari v poslednej sekunde zápasu.

Po
26
mar

Správa VT Kolín 14-18.3.2018

Št
21
dec

Výber seniorov 2018

Stránky

Subscribe to Seniori