Reprezentácia

Ut
21
feb

GENERÁLNE ZHROMAŽDENIE SLOVENSKÉHO ZVÄZU JUDO

Vážení členovia SZJ,

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že riadne Generálne zhromaždenie Slovenského zväzu judo, sa bude konať dňa 25.3.2017 o 10:00 v Bardejove, hotel Šariš.

Počet delegátov za jednotlivé kluby bude stanovený v zmysle Stanov SZJ.

Bližšie informácie o programe budú uverejnené na stránke SZJ: DOKUMENTY - DOKUMENTY GZ SZJ 

Pozvánka spolu s mandátovými lístkami Vám budú zaslané v zmysle Stanov SZJ.

Sekretariát SZJ

Po
20
feb

Úvodná účasť na European Judo Open Oberwart 2017

Našu výpravu, pod vedením Jozefa Krnáča, tvorila len Viktória Majorošová (-57kg), nakoľko Ivana Komlóšiová (-63kg) sa týždeň pred súťažou zranila.

Turnaja sa zúčastnilo 24 krajín z troch kontinentov, a celkovo 151 pretekárok.

Najlepšie si počínali džudistky Japonska, ktoré získali 4 zlaté, 2 strieborné a 2 bronzové medaily. Nasledovali z Južnej Kórei – 2 zlaté, 2 strieborné, 2 bronzové, potom Rakúsko s jednou zlatou medailou a Maďarsko so striebornou a dvoma bronzovými medailami.

Po
13
feb

Naši reprezentanti na Českom pohári USK Cup Praha 2017

Do Prahy išla naša mužská a ženská reprezentácia v rámci tohtoročnej prípravy.

Na pražskom turnaji sa zúčastnila stovka džudistov.

Ako prvý sa včera na pražskom tatami predstavil Matej Poliak (-66 kg), ktorý postupne porazil Klímu, Kohna, Binhaka a vo finále si poradil s Morongom a získal zlato vo svojej váhovej kategórii.

Po
06
feb

Bratislava Training Camp 2017

V dňoch 3.– 6.2.2017 sa uskutočnil 3.ročník Bratislava Training Camp. Bol určený predovšetkým pre dorastencov a juniorov.

Na Training Campe sa zúčastnilo celkovo 150 džudistov z piatich krajín: z Česka, Poľska, Chorvátska, Slovinska, Rakúska a naši nádejní športovci z juniorskej a dorasteneckej reprezentácie, zo štyroch Centier talentovanej mládeže (CTM) a z domácich klubov. Z Chorvátska prišla Lara Kliba (-63kg) a Zala Pečoler (-70kg) zo Slovinska, obe bronzové medailistky z Majstrovstiev Európy dorastencov 2016 a Renáta Zachová (-52kg) z Česka, 5. miesto z Majstrovstiev Európy dorastencov 2016, víťazka ECUP-ov v roku 2016 v Tepliciach a Bialsko Biala.

St
01
feb

Testy dorastenci 14.1.2017

Stránky

Subscribe to Reprezentácia