Rýchle správy

St
11
júl

Schválené žiadosti DANkolégia SZJ

Schvélené žiadosti na skúšky technickej vyspelosti DAN.

Po
18
jún

V Dudinciach sa konalo GZ SZJ 2018

Dňa 16.6.2018 sa v hoteli Minerál v Dudinciach uskutočnilo Generálne zhromaždenie SZJ 2018.

GZ SZJ sa zúčastnil aj čestný predseda SOV - Anton Siekel, ktorý odovzdal bronzový odznak SOV p. Jozefovi Tománkovi, st. z Pezinka, taktiež ocenenil za celoživotnú prácu v prospech SZJ p. Frola z Martina a p. Mariánka zo Žiliny, pamätnými plaketami SZJ.

Ako hosť sa ho zúčastnil aj predseda predstaventsva Kúpele Dudince, a.s. a - generálny riaditeľ, JUDr. Slavomír Brza, ktorý odovzdal sponzorský dar 2.000 €, Judo klubu Levice.

Rokovanie sa nieslo v konštruktívnom duchu, odzneli viaceré podnetné návrhy.

Št
10
máj

Rekordných 280 pretekárov zo 40 oddielov na M-SR žiakov a žiačok.

FOTO (c) BZu Ľuptáková

Na Majstrovstvá SR mladších a starších žiakov a žiačok sa zúčastnilo celkom 280 pretekárov zo 40 oddielov, 70 žiačok a 210 žiakov z celého Slovenska.

Touto cestou by som Vám rád poďakoval za prihlásenie Vašich pretekárov čo prispejelo k úspešnému priebehu sobotnej súťaži.

 

Informmácie o povinnosti zaregistrovať mladších a starších žiakov a žiačok pred M-SR, ktoré budú dňa 2.6.2018 vo Zvolene. Všetky informácie nájdete v rozpise na túto súťaž.

Prihlasovací formulár nájdete na stránke www.judoturnaj.sk 

Za pochopenie vopred ďakujeme.

 

 

 

Pi
13
apr

Video z medzinárodného turnaja v Rimavskej Sobote 2018

 Video z medzinárodného turnaja žiakov a žiačok v Rimavskej Sobote z roku 2018

 
Ne
11
feb

Judo Grand Prix Banská Bystrica

V dňoch 10-11.2.2018 sa v Športovej hale Dukla na Štiavničkách uskutočnil 5. ročník jedného z najväčších mládežníckych medzinárodných turnajov v džude organizovaných v SR – JUDO GRAND PRIX BANSKÁ BYSTRICA 2018.

Turnaj pod organizátorskou taktovkou Judo klubu DUKLA a ŠK UMB Banská Bystrica v spolupráci s Vojenským športovým centrom DUKLA a Mestom Banská Bystrica ponúkol účastníkom všetkých vekových aj váhových kategórii možnosť kvalitného zápolenia medzi súpermi zo Slovenska, Čiech, Slovinska, Ukrajiny, Poľska, Srbska, Chorvátska, Maďarska, Švajčiarska a Ruska (Ťumen). Prebiehal na šiestich žinienkach.

Turnaj bol zahájený minútou ticha na počesť Jána Gregora, staršieho, dlhoročného člena VŠC Dukla, bývalého reprezentanta a trénera, ktorý nečakane skonal. Následne turnaj slávnostne otvorili primátor Banskej Bystrice, pán Ján Nosko, prezident SZJ Ján Krišanda a riaditeľ turnaja Branislav Slaný.

Stránky

Subscribe to Rýchle správy