Rýchle správy

Št
26
apr

Majstrovstvá SR veteránov v PÚCHOVE.

Milí priatelia,

Medzinárodné majstrovstvá SR Open Masters v džžude sú presunuté do novej haly Arena, na adrese ul. Športovcov 872/3 02001 Púchov, súradnice E 49.117922 - S 18.321447.

Hala je vzdialená 20km od pôvodného miesta. Ak by ste potrebovali pomôcť s dopravou, kontaktujte S.Turčániho na 00421 905 244915, alebo slavostav@gmail.com.

Pi
13
apr

Video z medzinárodného turnaja v Rimavskej Sobote 2017

 Video z medzinárodného turnaja žiakov a žiačok v Rimavskej Sobote z roku 2017

 
Ne
11
feb

Judo Grand Prix Banská Bystrica

V dňoch 10-11.2.2018 sa v Športovej hale Dukla na Štiavničkách uskutočnil 5. ročník jedného z najväčších mládežníckych medzinárodných turnajov v džude organizovaných v SR – JUDO GRAND PRIX BANSKÁ BYSTRICA 2018.

Turnaj pod organizátorskou taktovkou Judo klubu DUKLA a ŠK UMB Banská Bystrica v spolupráci s Vojenským športovým centrom DUKLA a Mestom Banská Bystrica ponúkol účastníkom všetkých vekových aj váhových kategórii možnosť kvalitného zápolenia medzi súpermi zo Slovenska, Čiech, Slovinska, Ukrajiny, Poľska, Srbska, Chorvátska, Maďarska, Švajčiarska a Ruska (Ťumen). Prebiehal na šiestich žinienkach.

Turnaj bol zahájený minútou ticha na počesť Jána Gregora, staršieho, dlhoročného člena VŠC Dukla, bývalého reprezentanta a trénera, ktorý nečakane skonal. Následne turnaj slávnostne otvorili primátor Banskej Bystrice, pán Ján Nosko, prezident SZJ Ján Krišanda a riaditeľ turnaja Branislav Slaný.

Ne
11
feb

Posledná rozlúčka s Jánom Gregorom, st.

S hlbokým zármutkom nás zasiahla správa, že nás náhle opustil dlhoročný tréner Judo klubu Dukla a ŠK UMB Ján Gregor starší. Jeho strata nás zastihla nečakane a naše srdcia zasiahol hlboký smútok. Česť jeho pamiatke!

Posledná rozlúčka s Jánom Gregorom st. bude

13.2.2018 o 11:00 v Rímsko katolíckom kostolev Tajove

 

Pi
09
feb

Ján Gregor starší navždy opustil rady džudistov

S hlbokým zármutkom a bolesťou oznamujeme, že dnes 9.2.2018 v ranných hodinách nás nečakane navždy opustil náš dobrý kamarát, tréner, rozhodca, funkcionár, judista a veľký bojovník Ján Gregor starší (23.3.1953 - 9.2.2018).

Ján Gregor starší je bývalý česko-slovenský reprezentant v džude a dlhoročný úspešný tréner. Bol šéftréner džuda vo Vojenskom športovom centre Dukla Banská Bystrica aj bývalý tréner česko-slovenskej reprezentácie, kde vytvoril trénerskú dvojicu s Františkom Jirsákom. Okrem Dukly pôsobil ako tréner na klubovej úrovni aj v Judo klube Banská Bystrica a UMB Banská Bystrica. Bol nositeľom VI.-DANu a Zlatej plakety SZJ. V roku 2014 bol ocenený bronzovým odznakom SOV za dlhodobú prácu a prínos pre rozvoj olympijského hnutia a športu.

Stránky

Subscribe to Rýchle správy