Juniori

Po
17
sep

Naši juniorskí reprezentanti na MEJ v Sofii.

Pod vedením trénera Jozefa Krnáča sa naši džudisti predstavili na MEJ v Sofii v zložení:

Miroslav Blahušiak a Denis Turac obaja do 90 kg. Márius Fízeľ -100 kg, pre zranenie necestoval.

Na MEJ sa zúčastnilo 42 krajín, 217 džudistov a 188 džudistiek, celkovo 405 pretekárov. V silnej konkurencii sa bolo náročné presadiť, navyše oboch našich pretekárov trápilo prechladnutie.

Miroslav Blahušiak, -90 kg, narazil v 1.kole na Khabulianiho (ESP). Blahušiak si plnil rolu favorita na výbornú, viedol na waza ari, súpera držal pod tlakom, ktorý bol aj trestaný 2x shido. Avšak 30 s pred koncom Blahušiaka hodil na tatami, Španiel získal waza ari a následne za držanie ippon.

Denis Turac, -90kg, ktorý je prvým rokom junior, nastúpil proti Schneiderovi, ktorého veľmi nepotrápil. Pred koncom prvej minúty Schneider získal ippon.

Št
21
dec

Výber juniorov 2018

Št
21
dec

Harmonogram športovej prípravy U21 na rok 2018

Št
21
dec

Plán prípravy juniorskej reprezentácie na rok 2018

Krnáč Jozef - tréner reprezentácie SR juniorov v džude
St
08
nov

Nina Geršiová a Denis Turac v Juniorskom olympijskom tíme

Slovenský olympijský výbor (SOV) zostavil z 21 výsledkovo medzinárodne najúspešnejších mládežníckych športovcov za uplynulých 12 mesiacov Juniorský olympijský tím (JOT), ktorý podporí na jeden rok zo svojich marketingových zdrojov sumou celkovo 50-tisíc eur.

Cieľom programu je podporovať mladých športovcov v dorasteneckom či juniorskom veku v rozvoji ich športovej kariéry a utvoriť im na to vhodné podmienky. Desiatka členov JOT sa zúčastnila na štvrtkovej tlačovej besede spojenej s prezentáciou projektu JOT v bratislavskom hoteli Gate One.

Stránky

Subscribe to Juniori