Juniori

Št
21
dec

Výber juniorov 2018

Št
21
dec

Harmonogram športovej prípravy U21 na rok 2018

Št
21
dec

Plán prípravy juniorskej reprezentácie na rok 2018

Krnáč Jozef - tréner reprezentácie SR juniorov v džude
St
08
nov

Nina Geršiová a Denis Turac v Juniorskom olympijskom tíme

Slovenský olympijský výbor (SOV) zostavil z 21 výsledkovo medzinárodne najúspešnejších mládežníckych športovcov za uplynulých 12 mesiacov Juniorský olympijský tím (JOT), ktorý podporí na jeden rok zo svojich marketingových zdrojov sumou celkovo 50-tisíc eur.

Cieľom programu je podporovať mladých športovcov v dorasteneckom či juniorskom veku v rozvoji ich športovej kariéry a utvoriť im na to vhodné podmienky. Desiatka členov JOT sa zúčastnila na štvrtkovej tlačovej besede spojenej s prezentáciou projektu JOT v bratislavskom hoteli Gate One.

So
16
sep

ME juniorov Maribor 2017 – naši džudisti bez úspechu.

Na ME juniorov sa zúčastnili Miroslav Blahušiak (-90 kg) a Márius Fízeľ (-100 kg), pod vedením reprezentačného trénera Jozefa Krnáča.

Na ME sa zúčastňuje 41 krajín, 222 juniorov a 180 junioriek.

Miroslav Blahušiak vo svojej kategórii nastúpil proti Lazarovi Cupicovi z Čiernej hory, ktorý bol tento rok tretí na ECUP v Aténach. Miro sa s ním už stretol ešte v dorasteneckej kategórii v r. 2015 a porazil ho. Vo vyrovnanom zápase, kde obaja súperi boli napomínaní shidom nakoniec mal navrch Čiernohorec, keď získal ku koncu tretej minúty ippon.

Stránky

Subscribe to Juniori