Komisia športovcov Slovenského olympijského a športového výboru pripravila pre športovcov sériu siedmich bezplatných workshopov po názvom Ako budovať zo seba značku – nielen na sociálnych sieťach. Cieľom je zlepšenie digitálnych a marketingových zručností športovcov. Všetky prednášky sa uskutočnia počas štyroch dní v druhej polovici septembra v Slovenskom olympijskom a športovom múzeu v Bratislave.

Športovci sa vďaka projektu môžu naučiť, ako lepšie spravovať sociálne siete, ako efektívne komunikovať v online ére, ako fungujú algoritmy sociálnych sietí, ako pripraviť atraktívnu ponuku pre sponzorov či partnerov a dozvedia sa, aké dáta o nich majú slovenskí marketéri.

Viac informácií o projekte, prednášajúcich a termínoch je k dispozícii na linku:https://www.olympic.sk/clanok/sportovci-digitalna-gramotnost.

Na prednáškach je možné zúčastniť sa osobne alebo potom si ich pozrieť zo záznamu. V oboch prípadoch je nutná registrácia cez formulár nahttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdSusq3pZc73RkLR42bL014mQGzB7qrGA1ZPDKz_RI034G0uw/viewform.